× بستن تبلیغات
آوریل
17
2021

نکات مهم برای باربری آنلاین و اسباب کشی در زمستان

بهترین روش‌های حمل اثاثیه منزل در مسیرهای کوتاه اغلب افراد تمایل دارند هنگام تعویض محل زندگیشان در همان محدوده قبلی و در بهترین منطقه نزدیک به محل سکونتشان منزل جدید تهیه کنند.

خیلی وقت‌ها مسافت جا به جایی و حمل اثاثیه حین اسباب کشی، مسافت کوتاهی خواهد بود حتی در حد چند کوچه!
احتمالاً افراد تصور می‌کنند که این جا به جایی به راحتی صورت می‌گیرد فقط به این دلیل که مسافت حمل بار کوتاه است!
البته قول ما این است که با انتخاب ، چه در مسافت های کوتاه مانند باربری کوتاه به تهران و چه در مسافت های بیشتر، تجربه یک باربری خوب را خواهید داشت. روش‌هایی که عموما برای جا به جایی های کم مسیر استفاده می شود.

حمل بار به صورت تدریجی خیلی‌ها ترجیح می‌دهند که در مدت زمان بیشتر و در طی حمل و نقل‌های با حجم کم، همه وسایل خود را به مرور به محل جدید برده و جا به جایی به مرور صورت بگیرد.
گاهی افراد از ماشین شخصی خودشان برای حمل اثاثیه سبک استفاده می‌کنند و برای بارهای سنگین به سفارش نیسان یا وانت بسنده می کنند. یا اگر حجم بار بالایی دارند اصطلاحاً خرده ریزها را با وسیله نقلیه شخصی خود جا به جا می‌کنند و بارهای سنگین را با سفارش کامیون در حد یک عدد به محل سکونت جدید می‌برند.

سفارش یک کامیون و چند وانت یا نیسان این روش برای زمانی است که شما وسایل زیادی برای اسباب‌کشی دارید. اما مسافت محل زندگی قبلی با جدید بسیار کوتاه است. البته برای حمل و نقل‌های برون شهری و با مسافت زیاد هم می‌توان از این روش استفاده کرد. به شرط آنکه وانت مسقف و یا نیسان مسقف سفارش دهید و بسته بندی اثاثیه خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید. در صورت بارانی شدن هوا، لوازم و اثاثیه تان آسیب نمی‌بیند.

سفارش وانت یا نیسان در چند مرحله خیلی اوقات افراد به دلیل نزدیک بودن خانه قدیمی و جدید، از سفارش کامیون منصرف می‌شوند و به سفارش چند وانت یا نیسان بسنده می کنند. البته پیشنهاد ما برای حمل اثاثیه منزل حین اسباب کشی این است که به جای چند سفارش وانت یا نیسان، یک کامیون سفارش داده شود.

ارسال بارهای خاص به صورت ویژه می‌توانید بارهای خاص یا هنگام حمل لوازم گران قیمت، این کار را به بسپارید و سایر لوازم سبک را خودتان به محل زندگی جدید جا به جا کنید. در نهایت برای همه لوازم بزرگ خود یک کامیون اسباب کشی سفارش دهید.
بسته بندی حرفه‌ای اگر قصد دارید، وسایل تان را با ماشین شخصی خود جا به جا کنید، حتماً از بسته بندی اصولی آن مطمئن شوید، می توانید بسته بندی بار خود را به تیم باربری برای ارسال به تمام شهرها مثلا خدمات باربری بندرعباس  بسپارید تا خیالتان از این بابت راحت باشد.
چرا که جا به جایی بار با ماشین شخصی به این شکل که لوازم را در صندوق عقب ماشین قرار داده و جا به جا کنید، این کار حتی در مسیر های کوتاه می‌تواند خطرناک باشد و به وسایل تان آسیب برساند، بنابراین بسته بندی اصولی را فراموش نکنید!

راه حل اسباب کشی آسان در هر شرایط شما می‌توانید سفارش های خود را از طریق اپلیکیشن حمل بار  یا سایت بارسی ثبت کنید. همچنین شما می‌توانید قبل از ثبت سفارش با کارشناسان تماس گرفته و جزئیات سفارش خود را با آن‌ها در میان بگذارید تا بتوانید حساب شده و با آسودگی خاطر سفارش باربری بین شهری مانند باربری بین شهری مشهد به شیراز  خود را با ، همراه همیشگی شما در اسباب کشی انجام دهید.
کارها را با شرکت باربری هماهنگ کنید اسباب‌کشی در زمستان کار هوشمندانه‌ای محسوب می‌شود. فصل زمستان فصلی است که کمتر کسی به سراغ اسباب‌کشی و حمل بار می‌رود. به همین منظور شرکت‌های باربری وقت‌ خالی بیشتری نسبت به دیگر فصل‌های سال برای انجام اثاث‌کشی دارند. بنابراین، برای سپردن کارهای خود به شرکت‌های باربری، دو یا سه روز مانده به موعد اسباب‌کشی، کارها را با شرکت باربری هماهنگ کنید.

شرکت برای انجام اسباب‌کشی در زمستان، سرویس‌های متنوعی را فراهم کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن بارسی، اقدام به کرایه وانت، نیسان و کامیون کنید.
شرایط آب و هوا را بررسی کنید فصل زمستان به دلیل بارش برف و سردی هوا، شرایط جوی غیرقابل پیش‌بینی را ایجاد کرده است. توصیه می‌کنیم در هفته منتهی به اسباب‌کشی، هرروز شرایط آب و هوا را بررسی کنید. این کار باعث می‌شود نسبت به بارش شدید برف یا مسدود شدن خیابان، برنامه‌ریزی مجددی برای کارهای اثاث‌کشی انجام دهید. اگر بارش برف باعث اختلال در کار جابجایی شما می‌شود، بهتر است کار حمل اثاثیه منزل را به تأخیر بیاندازید.

کف زمین را بپوشانید روز اثاث‌کشی، تیم باربری در حال رفت و آمد به داخل خانه هستند. به دلیل بارش برف یا باران، کفش آنها و افراد خانواده گلی شده است که موجب کثیف شدن کف زمین خانه و محیط آپارتمان می‌شود. برای جلوگیری از این کار، کف زمین را با پتو یا پارچه بپوشانید. پلاستیک‌های مخصوص کف زمین نیز می‌تواند برای پوش کف زمین به شما کمک بسزایی کند.

درباره نویسنده:

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات